Drogie dzieci i kochane rodziny! Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, aby wyruszyć w niesamowitą podróż do krainy baśni?

Jeśli tak, to mamy dla was coś naprawdę magicznego!  Zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie rodzinne pełne bajkowych przygód pod tytułem „O niepokornych królewnach i ich zachciankach”. To będzie prawdziwa uczta dla wyobraźni, która odbędzie się w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Co Was czeka podczas tego niesamowitego spotkania?

Opowieść bajkowa: Usiądźcie wygodnie i posłuchajcie magicznej opowieści, która przeniesie Was do świata niepokornych królewnych i ich niesamowitych zachcianek. Przygoda zacznie się o godz. 16:00 i potrwa przez całą godzinę.

  • Nasz Opowiadacz: W roli przewodnika przez bajkowy świat będzie pani Roksana Pietruczanis. To prawdziwa mistrzyni opowiadania, która potrafi zaczarować słowami i sprawić, że bajki ożyją.
  • Dodatkowo, przygotujcie się na niezwykłą dawkę muzyki! Przedstawiamy Katarzynę Płocińską – mistrza dźwięków, która ilustruje bajki dźwiękami różnych instrumentów. Jej muzyka dodaje magii naszej opowieści i rozbudza wyobraźnię. Pani Katarzyna prowadzi również zajęcia Act and Play oraz umuzykalnia najmłodszych na zajęciach gordonowskich. Jej pasje to eksperymenty z dźwiękami natury, taniec oberka i nietypowa fotografia. Jej dźwięki sprawią, że opowieść stanie się jeszcze bardziej niezapomniana!
  • To jeszcze nie wszystko! To spotkanie to także okazja do spędzenia cudownego czasu z rodziną w pałacu Marianny Orańskiej. Naszym celem jest stworzenie magicznego miejsca, gdzie razem możemy czerpać radość z wyjątkowych chwil.

Dołączcie do nas i przeżyjcie niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w Waszej pamięci! Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Niech pałac Marianny stanie się miejscem, gdzie marzenia i baśnie stają się rzeczywistością. Bajkowy świat czeka na Was! Zarejestruj się na: https://palacmarianny.com.pl/wydarzenia/.

Spotkanie familijne „O niepokornych królewnach i ich zachciankach” – sobota – 28 października 2023 – godz. 16:00 – Stajnia Pałacu Marianny Orańskiej – Kamieniec Ząbkowicki

Projekt „Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.