Starszaki z Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim pod przewodnictwem p. Renaty Kocjan-Górskiej wzięły udział w pokazie na „Święcie Tulipanów”. Mimo, że pogoda nie dopisywała – nic nie zraziło małych artystów do zaprezentowania się.

Jako pierwsza wystąpiła solo dziewczynka Daria Kamińska w piosence pt: „Zimna woda”. Ubrana w kropelkę deszczu zachwyciła oglądających zarówno swoim pięknym strojem jak i show – jakiego dokonała – na zakończenie piosenki. Kiedy wszyscy myśleli, że to już koniec a melodia ucichła Daria krzyknęła: „A teraz wszyscy razem…” i ponownie już bez melodii zaśpiewała refren wraz z  publicznością, którą do tego zachęciła 🙂 Wszyscy byli zachwyceni pomysłem, odwagą  i śmiałością małej artystki 🙂

Jako druga wystąpiła Zosia Biel – miała super gadżety: skakankę, piłkę i śliczną różową bluzeczkę z napisem”sport to zdrowie – Przedszkole nr 2 Kamieniec” oraz cudne kolorowe kucyczki. Zosia, tak jak Daria, też zachęciła oglądających do wspólnego zaśpiewania refrenu. Obie dziewczynki zaprezentowały się super 🙂 Publiczność nagrodziła gromkimi brawami przyszłe piosenkarki.

Kolejnym etapem był pokaz dwóch tańców: „Smerfny rap” i „Geronimo”. Dzieci w pięknych kolorowych strojach i z gażdżetami (czapki, okulary, krawaty itd.) zaprezentowały dwa wesołe i rytmiczne układy taneczne. Wszyscy bili brawa i podziwiali małych artystów. Przedszkolaki  zostały pochwalone za stroje i piękne występy.

Dziękuję Rodzicom za wszelką pomoc a wszystkim dzieciaczkom biorącym udział  za chęci, zaangażowanie, pracę jaką włożyły w pokaz i dostarczenie wielu osobom tak cudownych niezapomnianych wrażeń 🙂

Mali artyści na Święcie Tulipanów (1)

Mali artyści na Święcie Tulipanów (5)

Renata Kocjan - Górska