Oddaję do Państwa rąk drugi w tym roku numer „Wiadomości Kamienieckich”, w którym znajdziecie najważniejsze informacje z życia gminy Kamieniec Ząbkowicki.

W najnowszym wydaniu przekazuję mieszkańcom wspaniałe informacje o tym, że pozyskaliśmy ogromną dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego na rewitalizację Kompleksu Pałacowo-Parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim. otrzymaliśmy aż 4 mln 724 tys. 658,46 zł. W numerze informuję z przykrością, iż niestety straciliśmy szansę na uzyskanie praw miejskich dla Kamieńca Ząbkowickiego. O tym jaka to strata dla nas wszystkich, a wszystko z powodu postawy opozycyjnych radnych, mówię w artykule „Kamieniec mógł stać się miastem…”

Biuletyn pełen jest też informacji o planowanych zadaniach inwestycyjnych, a także o kolejnych pozyskanych na nie środkach zewnętrznych. Nie zabrakło w nim również podsumowania naszych gminnych uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Zapraszam również do lektury ciepłego wywiadu z przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich ze Starczowa pt. „Rozśpiewane KGW ze Starczowa”. Tradycyjnie sporo miejsca poświęcamy kulturalnym, sportowym a także religijnym wydarzeniom w naszej gminie.

Miłej lektury!

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki

wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższą grafikę

Wiadomości Kamienieckie 22017_02