Najmłodsza grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim, 30 września 2016 r., złożyła  swoje pierwsze w życiu ślubowanie. Przyrzekali, że będą dobrymi uczniami i kolegami, będą też dbać o dobre imię szkoły i angażować się w społeczną działalność szkoły.

Niewielka grupa pierwszoklasistów mocno zaznaczyła swoją obecność tańcząc i śpiewając podczas apelu, co wywołało uśmiech na twarzach gości, rodziców, nauczycieli i starszych kolegów. Uczniom pierwszej klasy życzenia na dalsze lata nauki złożył wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki Marcin Czerniec, dyrektorzy kamienieckich szkół oraz od starsi koledzy wraz z dedykowanym im tańcem biedronek.

Podczas apelu zostały wręczone również stypendia Wójta Gminy Kamieniec Zabkowicki. Liczna grupa uczniów otrzymała je za świetne wyniki w nauce, aktywność społeczną i sportową. Blisko czterdzieści stypendiów to powód do dumy dla nauczycieli, uczniów i rodziców oraz nadzieja na kolejny rok wytężonej pracy uwieńczonej wysoką średnią na świadectwie i sukcesami w różnych dziedzinach aktywności w szkole.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów!