Wielkanoc dopiero się zbliżała, ale świąteczny nastrój i atmosfera udzielała się wszystkim. Dzieci z Przedszkola Publicznego „Baśniowa Kraina” w Kamieńcu Ząbkowickim ponownie odwiedziły Centrum Integracji Społecznej i pracowników firmy.

Okazją do spotkania był Jarmark Wielkanocny przygotowany przez pracowników CIS. Wszystkie dzieci z przedszkola z radością i zaciekawieniem wzięły w nim udział przyglądając się wykonanym ozdobom i stoiskom świątecznym. O miłym wymiarze czasu świąt przypominał zapach bab i ciast, a mazurki zapraszały do zakupów. Panie sprzedające udzieliły kilku porad jak wykonywały niektóre ozdoby, skąd brały materiały, co można wykorzystać, aby powstał stroik świąteczny. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się drewniane ozdoby do ogrodu, a szczególnie studnia z korbką i wiaderkiem oraz ławka, na której można odpocząć.

Wprawdzie czas świątecznych obchodów minął, ale dzieci i pracownicy Przedszkola „Baśniowa Kraina” życzą Pracownikom Centrum Integracji Społecznej, aby dobra i radosna atmosfera tego czasu utrzymywała się jak najdłużej.