Drodzy Mieszkańcy Gminy Kamieniec Ząbkowicki! Oddaję do Waszych rąk pierwszy numer „Wiadomości Kamienieckich”, w którym odnajdziecie wszystkie najważniejsze informacje z bieżącego życia naszej Gminy.

W tym numerze udzielam wywiadu, w którym mówię o sytuacji finansowej naszej Gminy, o zrealizowanych inwestycjach i planowanych zadaniach oraz o ogromnym wsparciu zewnętrznych środków, które udaje się nam pozyskać. W artykule „Kamieniec ma szanse aspirować do czegoś œlepszego” wyjaśniam kwestie związane z planami otrzymania praw miejskich przez Kamieniec Ząbkowicki. Polecam też naszym mieszkańcom lekturę artykułu o naszym Kompleksie Pałacowo-Parkowym – o rewitalizacji obiektu i jego promocji. W „Wiadomościach Kamienieckich” znajdziecie też Państwo informacje na temat Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, o gminnym budżecie, o podatkach i opłatach, o spadku bezrobocia oraz o tym, że dobrze się dzieje w naszych szkołach.

Na ostatniej stronie „Wiadomości Kamienieckich” znajduje się „ABC Interesanta” – poradnik, który ma Państwu ułatwić załatwianie spraw z kamienieckim magistracie.

Zapraszam do lektury

wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ lub w obrazek niżej:

Pierwszy numer Wiadomości Kamienieckich

„Wiadomości Kamienieckie” w wersji papierowej będą też od jutra kolportowane do Państwa domostw. Życzę interesującej lektury i pozdrawiam serdecznie!

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki