Odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne dla uczestników Centrum Integracji Społecznej Gminy Kamieniec Ząbkowicki. W tegorocznym spotkaniu udział wziął Marcin Czerniec – wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki i założyciel Centrum Integracji Społecznej. Zaproszone były osoby, które w 2015 r. i na początku 2016 r. zakończyły swoje uczestnictwo w Centrum.

Spotkanie, które odbyło się 11 stycznia 2016 r., rozpoczęło się od złożenia życzeń noworocznych uczestnikom CIS przez całą kadrę Centrum, następnie głos zabrała Iwona Raczkowska–Szewczak – była uczestniczka CIS-u, która powiedziała kilka ciepłych słów na temat uczestnictwa w Centrum. Pani Iwona swoje wystąpienie zakończyła wierszem.

Wójt Marcin Czerniec oraz Robert Błasik – kierownik CIS-u wręczyli byłym uczestnikom certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w projekcie, a kilku innym osobom dyplomy w podziękowaniu za postawę i frekwencję w trakcie realizacji Indywidualnego Programu Zatrudnienia Socjalnego. Po wręczeniu certyfikatów i dyplomów Robert Błasik oraz Danuta Kula – w imieniu wszystkich pracowników oraz uczestników projektu, wręczyli Panu Wójtowi kwiaty oraz pamiątkową tabliczkę jako podziękowanie za życzliwość i wsparcie działalności Centrum Integracji Społecznej. Po zakończeniu części oficjalnej odbył się poczęstunek dla pracowników, uczestników oraz zaproszonych gości przygotowany przez Panie z grupy gastronomicznej oraz instruktorów.

Osoby, które dnia odebrały certyfikaty to:

 1. Stanisława Kuśmierek
 2. Ryszard Oleksy
 3. Alicja Orzeł
 4. Lila Stolarczyk
 5. Danuta Szewczyk
 6. Iwona Raczkowska – Szewczak
 7. Anna Paszcz
 8. Ryszard Małaszuk
 9. Jolanta Rydz
 10. Urszula Ruman
 11. Krystyna Orzeł
 12. Renata Strusińska

Dyplomy otrzymali:

 1. Danuta Szewczyk
 2. Iwona Raczkowska – Szewczak
 3. Jolanta Rydz
 4. Ryszard Małaszuk
 5. Urszula Ruman
 6. Krystyna Orzeł
 7. Renata Strusińska
 8. Robert Mazur

Podziękowanie otrzymała również Anna Paszcz.