Zapraszamy serdecznie na Kiermasz Świąteczny w ramach cyklu „Spotkajmy się u Marianny”.

W niedzielę 10 grudnia 2023 r. od godziny 11:00 do 17:00 Czerwony Kościółek na terenie zespołu parkowo-pałacowego Marianny Orańskiej stanie się miejscem, gdzie czar świąt przeniknie każdy zakamarek. Niezliczone ilości ciepła, radości i świątecznej atmosfery gwarantowane! (i to niezależnie od aury) Całe wydarzenie trwać będzie 6 godzin, ale przekonajcie się, że to wystarczająco dużo czasu, aby zanurzyć się w świątecznym klimacie i odkryć piękno lokalnych talentów.

Już od godz. 11:00 rusza prawdziwa uczta dla zmysłów – Kiermasz z potrawami i ozdobami świątecznymi. Na każdym kroku spotkacie się z produktami wytworzonymi przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz utalentowanych rękodzielników. To nie tylko okazja do zakupów, ale również do dzielenia się przepisami kulinarnymi, pomysłami na potrawy i inspiracji.

Nie zabraknie też miłego tła muzycznego, bowiem w tle będziemy delektować się kolędami i innymi utworami świątecznymi, które tylko dodadzą uroku temu wyjątkowemu dniu. Wydarzenie jest nie tylko okazją do zdobycia oryginalnych prezentów świątecznych. Dlatego już teraz zaplanujcie czas na ten niezwykły kiermasz, który z pewnością dostarczy Wam mnóstwo radości i inspiracji przed świętami! Nie możecie przegapić tego świątecznego cudu! Do zobaczenia 10 grudnia w Kamieńcu Ząbkowickim.

Projekt „Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.