.Michał Dworczyk – poseł i minister, a przede wszystkim człowiek nader pracowity i zaangażowany w sprawy subregionu wałbrzyskiego, w tym naszej gminy, przyjął Honorowe Obywatelstwo Kamieńca Ząbkowickiego.

Uchwała Rady Miejskiej sprzed kilku miesięcy została wypełniona i wręczyliśmy Panu Ministrowi – teraz naszemu współobywatelowi – to wyróżnienie na znak, że samorząd jest wdzięczny za wieloletnią obecność wśród nas oraz wieloraką troskę o sprawy dotyczące rozwoju Gminy Kamieniec Ząbkowicki.

Od szeregu lat udaje się tak układać plany, aby energie, jakimi dysponują samorządy i administracja rządowa współgrały ze sobą. Bardzo cieszy to, że Pan Minister Michał Dworczyk, jak i wcześniej Pan Premier Mateusz Morawiecki przyjęli wyróżnienia przyznane przez Radę Miejską Kamieńca Ząbkowickiego, poprzez które chcemy okazać szacunek za tę właśnie dobrą synergię dla Polski, której cząstką jest nasza gmina.

Marcin Czerniec

Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego