Wieczornica „Herbatka z Babcią i Dziadkiem” to wspaniała uroczystość, która jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny, który składał się z dwóch części. Do pierwszej należała pełna humoru inscenizacja o kłopotach w krainie baśni pt. „Nie ma tego złego”. Młodzi aktorzy znakomicie zagrali swoje role. Zmieniające się scenografie i podkłady muzyczne do poszczególnych scenek, barwne stroje, rekwizyty uzupełniały to wyjątkowe przedstawienie. W drugiej części programu artystycznego, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności poprzez odgrywanie humorystycznych scenek i recytację wierszy. Potem obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami – serduszkami, a oni nagrodzili ich gromkimi brawami.

Po części oficjalniej odbyły się konkursy z nagrodami, w których uczestniczyli zaproszeni goście. Frekwencja w tym roku wyjątkowo dopisała. Spotkanie, które odbyło się 28 lutego br., upłynęło w miłej i bardzo wesołej atmosferze. Wzruszenie, radość i uśmiech gościł na twarzach wszystkich Babć i Dziadków.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta. Serdeczne podziękowania należą się wspaniałym Rodzicom, za przygotowanie słodkiego poczęstunku i bardzo dużą pomoc w organizacji tego spotkania oraz Paniom Katarzynie Sztyler-Kościarz i Monice Szczepańczyk za pomoc w dopilnowaniu i sprawowaniu opieki nad dziećmi podczas występu.

Grażyna Mikulska – wychowawca grupy