To już IV edycja ODD czyli Ogólnopolskich Dni Djembe. Co rok i zawsze w październiku w jeden weekend odbywają się w całej Polsce darmowe warsztaty gry na bębnach afrykańskich. Jest to niebywała sposobność żeby spróbować gry po raz pierwszy a dla wielu już grających osób podnieść poziom swoich umiejętności przy tym poznać nowe osoby o podobnych zainteresowaniach.

Warsztaty odbywają się w całej Polsce i na stronie www.dnidjembe.org  znajdziecie gdzie i kiedy dokładnie oraz kto je poprowadzi. Szkoła Rytmu Ethnica-Art zaprasza na organizowane pod jej szyldem na tą chwilę aż dziewięć warsztatów w siedmiu różnych miejscowościach. Odwiedzimy trzy województwa. Warsztaty są DARMOWE.

Warsztaty w Kamieńcu Ząbkowickim odbędą się w piątek 5 października 2018 r. w godz. 18:00 – 20:00 w Gminnym Centrum Kultury (ul. Skorolecka). Zajęcia są przeznaczone dla początkujących w wieku od 10 lat w górę i poprowadzi je Instruktor Janusz Czarnecki. Zapisy: sekretariat: gck@kamzab.pl lub telefonicznie. Zapraszamy!

VI Ogólnopolskie Dni Djembe_01