Zapraszam do lektury kolejnego wydania „Wiadomości Kamienieckich”, w którym tradycyjnie informujemy Was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z życia naszej Gminy Kamieniec Ząbkowicki.

W najnowszym numerze skupiliśmy się na podsumowaniu bieżących inwestycji w naszej Gminie, które trwają, bądź zbliżają się ku końcowi. W artykule „Remontujemy, budujemy i modernizujemy”, przedstawiamy Państwu relacje i zdjęcia z tego, co dzieje się wokół nas. Trwa budowa nowego targowiska, remontujemy ulice, chodniki, drogi dojazdowe… Warto dodać, że w najbliższych latach w Kamieńcu powstanie duży kompleks sportowo – rekreacyjny na tzw. Kamienieckich Dołach. Gmina posiada już pełną dokumentację przedsięwzięcia oraz niezbędne pozwolenia. Informujemy również o kolejnych pracach trwających przy odbudowie Pałacu Marianny Orańskiej – naszej kamienieckiej perełki, na które stale pozyskujemy zewnętrzne środki.

W biuletynie obszernie podsumowujemy nasze Święto Plonów. Uroczystości organizowane były nie tylko w samym Kamieńcu Ząbkowickim, ale również w naszych sołectwach. Ważną informacją dla Mieszkańców Doboszowic jest kolejne przedsięwzięcie w tym sołectwie, które już wkrótce doczeka się realizacji – mowa tu o oczekiwanym przez wszystkich remoncie drogi w tej miejscowości.

Życząc Państwu miłej lektury Biuletynu, już dziś zapraszam do udziału w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października.

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki

KLIKNIJ NA PONIŻSZĄ GRAFIKĘ,

ABY PRZECZYTAĆ WIADOMOŚCI KAMIENIECKIE

WK_06_18_1