Już po raz piąty ostatnie godziny lata spędzimy razem w Kamieńcu Ząbkowickim. Zapraszamy Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Od samego rana do późnych godzin nocnych czeka wszystkich mieszkańców i gości mnóstwo atrakcyjnych i różnych propozycji.

Rano (od godz. 8:30) zaczynamy II Bieg Szlakiem Marianny Orańskiej. Impreza sportowo-rekreacyjna zostanie przeprowadzona w kategoriach open kobiet i mężczyzn. Dla najlepszych uczestników przygotowane są nagrody. Informacje i zapisy dostępne są w serwisie Ultima Sport, a szczegółowych informacji można zasięgnąć telefonicznie (nr: 789136855).

Pozegnanie Lata z Marianna Oranska 2018 zaproszenie (4)

Porą popołudniową (od godz. 14:00) przeniesiemy się w czasy rycerskich walk. Najpierw odbędzie się turniej walk, a później (o godz. 16:00) będziemy świadkami inscenizacji najazdu husytów na Kamieniec Ząbkowicki. Wszystko w ramach I Turnieju Rycerskiego.

Pozegnanie Lata z Marianna Oranska 2018 zaproszenie (3)

Na wieczór (od godz. 18:00) planujemy część rozrywkową. Gwiazdą będzie zespół „Classic”, którego koncert (o godz. 20:00) będzie jednym z punktów programu zaplanowanego na kamienieckich błoniach.

Wszystkie informacje znajdziecie na infografikach. Przekazujcie nasze zaproszenie dalej. Do zobaczenia w Kamieńcu Ząbkowickim!   

Pozegnanie Lata z Marianna Oranska 2018 zaproszenie (2)