W Gminnym Centrum Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 6-latków, czyli „Bajkowych Skrzatów” z Przedszkola Publicznego Nr 1 „Baśniowa Kraina”.

Dzieci  przepięknie wykonały poloneza. Był to taniec pełen gracji i finezji. W dalszej części recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Było wspaniale, cudownie, całe mnóstwo emocji i wzruszeń. Rodzice, dziadkowie i babcie byli bardzo dumni ze swoich pociech, a dzieci jak zawsze, z dużym zaangażowaniem, stanęły na wysokości zadania. Również przyszedł czas na podziękowania. To właśnie w tej grupie znaleźli się Rodzice, którzy bardzo mocno wspierali naszą placówkę i to właśnie dzięki nim, dzięki ich determinacji i wytrwałości standard naszej placówki znacznie się poprawił.

Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom: Małgorzacie Załęskiej, Joannie Obara, Anecie Gudz, Małgorzacie Ferenc-Rosikoń, Angelice Rolka-Łuczak, Alicji Gomółka, Katarzynie Michalik Katarzynie Rudek, Magdalenie Staniak, Karolinie Filipek-Gnaczy za całokształt pracy i czas, jaki poświęcały dla naszego przedszkola, z myślą o wszystkich dzieciach uczęszczających do naszej placówki. To były lata wypracowanej współpracy i owocnej pracy na rzecz naszych dzieci i za tym już tęsknimy. Bardzo serdecznie dziękujemy również Pani Wiolettcie Domaradzkiej za przepiękny i przepyszny tort oraz za wspaniałe przygotowanie scenerii do jasełek wraz z Panią Mariolą Klimek. Dziękujemy również Rodzicom, którzy przygotowywali imprezy okolicznościowe dla dzieci i piekli ciasta, szykowali stroje na różnorodne przedstawienia i występy – tym Rodzicom, którzy robili to z chęcią i pasją. Dziękujemy i wyrażamy nadzieję, że w przyszłym roku znajdzie się również tak zaangażowana grupa rodziców jak w Bajkowych Skrzatach, a współpraca na rzecz dzieci będzie rozkwitała nadal.

Ten dzień pozostanie długo w pamięci nie tylko dzieciom, ale także pracownikom przedszkola i rodzicom, gdyż przyniósł wszystkim wiele wzruszeń i pozytywnych emocji.