Grupa 6-latków „Bajkowe Skrzaty” wybrała się po raz kolejny na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim.

Tym razem dzieci odwiedziły klasy starsze znajdujące się w dużym budynku „Przedszkole „Baśniowa Kraina” często współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 1, gdyż zdecydowana większość absolwentów naszej placówki uczęszcza właśnie do tej szkoły.  Głównym celem spotkania było bliższe zapoznanie dzieci z obiektem szkoły oraz nawiązanie kontaktu z przyszłymi wychowawcami i nauczycielami tej szkoły.

Na miejscu zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez panią A. Hołowacz wychowawcę klasy 6b, a także przez pracowników szkoły. Dzieci z zainteresowaniem oglądały  wygląd klasy, uczniowie pokazali nam swoje przybory szkolne, każdy przedszkolak mógł posiedzieć w szkolnej ławce i pisać na magicznej tablicy, co dodało atrakcji dla przedszkolaków.  Aby wspominać z radością naszą wizytę w szkole zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i podziękowaliśmy za spotkanie. Dzieci bardzo zadowolone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Bardzo dziękujemy za wspaniałą wycieczkę i miłe spędzenie czasu w przyszłej szkole.