W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim świętowaliśmy Dzień Kobiet. Na początku uroczystego apelu, który odbył się oczywiście 8 marca, dyrektor  szkoły pan Arkadiusz Albrecht złożył wszystkim paniom – i tym dużym i tym mniejszym, najlepsze życzenia z okazji ich święta. Wszystkie panie otrzymały również słodkości od mężczyzn pracujących w szkole.

Spotkanie było przygotowane przez uczniów klas: IV a, IVb i V pod kierunkiem pani Dagmary Szymczak. W spektaklu dzieci przeniosły nas do  Raju, w którym to aniołowie i diabełki humorystycznie przedstawiły Adamowi pierwszą kobietę Ewę. Piosenki  zaśpiewane przez Hanię Stuglik i Klaudię Mikosz pt. „Babę zesłał Bóg” oraz „Być kobietą, być kobietą” uświetniły naszą uroczystość. Na zakończenie występujące uczennice zaprezentowały tańce, którymi uzyskały szczególną sympatię widzów. Hitem oczywiście okazał się taniec do piosenki  „Miłość w Zakopanem”

Samorząd uczniowski  pod opieką p. Alicji Walerian przygotował upominki dla pań pracujących w szkole. Wesoły program wprowadził wszystkich w dobry humor. Kwiaty, życzenia i słodki poczęstunek dla wszystkich sprawiły, że to spotkanie na sali gimnastycznej było miłe i przyjemne.