W Kamieńcu Ząbkowickim odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Pierwszy etap polegał na sprawdzianie wiedzy teoretycznej w dziedzinie praw i obowiązków rowerzystów na drogach publicznych, zaś drugi na zawodach sprawnościowych.

Miejsce I zajęła drużyna Gimnazjum Publicznego  im. A. Mickiewicza w Kamieńcu Ząbkowickim w składzie: Dariusz Mieszkalski, Paweł Janik, Grzegorz Makuch. Statuetkę najlepszego zawodnika w kategorii gimnazjum otrzymał Paweł Janik. Drużynę przygotowali Anna i Piotr Jabłońscy.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół  nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim. Drużynę w składzie: Dominik Kwiatkowski, Jakub Nowak, Oliwia Staniucha, Klaudia Rzepa przygotował Grzegorz Czachor. Najlepszym zawodnika w kategorii szkół podstawowych został Jakub Nowak.

Nagrody ufundował wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki Marcin Czerniec. Życzymy zwycięzcom sukcesu w Wałbrzychu na etapie strefowym, który odbędzie się już 9 maja 2015 roku.