Niech nam żyją Dziadek, Babcia, niech im zdrowie służy, niechaj uśmiech mają zawsze aż po same uszy. Pędzą wnuki do przedszkola z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich Babć i Dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają z uśmiechami.

W dniach 8 i 10 stycznia 2018 roku w „Baśniowej Krainie” gościliśmy Babcie i Dziadków naszych wspaniałych przedszkolaków. Uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków.

Bajkowe Skrzaty i Smerfy  przygotowały piękne programy artystyczne, a przede wszystkim Jasełka, którymi Babcie i Dziadkowie byli szczególnie zachwyceni. Poza tym życzenia i słowa podziękowań zawarte zostały w wierszach, piosenkach. Niejednej Babci i Dziadziowi łezka zakręciła się  w oku. Na koniec występów dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, laurkami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez  Rodziców. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków  po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami, a dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wspaniale przedstawiły swoje role

Rodzicom, na których zawsze można liczyć składam serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie przy organizacji uroczystości, za przepiękną dekorację, dopracowaną pod każdym względem, za przepyszne ciasta, za przygotowanie sali, za to, że robicie to z wielką ochotą  i ogromnym  zaangażowaniem, że robicie to po prostu z serca oraz paniom wychowawczyniom bardzo dziękuję za wspaniałe przygotowanie dzieci. Do występów. Były to dni pełne wrażeń, ogromnych wzruszeń i dumy dla wszystkich. Dzieci przepięknie występowały, oczywiście z wielkim zaangażowaniem. Jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Atmosfera była wspaniała, śmiech przeplatał się ze wzruszeniem. Na pewno ten dzień można zaliczyć do bardzo udanych. Jesteśmy dumni z Was wszystkich.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom wiele zdrowia, szczęścia, radości i pociechy ze swych wnucząt.