Klubokawiarnia w Doboszowicach otwarta. Uroczystość odbyła się 15 lipca 2017 r. z udziałem mieszkańców Sołectwa Doboszowice.

Miejsce, przygotowane sumptem samorządu Gminy Kamieniec Ząbkowicki i z wielkim zaangażowaniem mieszkańców już jest punktem spędzania wolnego czasu dla wszystkich chętnych do wspólnego spędzania czasu. Taką nadzieję wyraził w krótkim wystąpieniu wójt Marcin Czerniec, któremu towarzyszyła m.in. dyrektor Gminnego Centrum Kultury Jolanta Kużdżał oraz radni Rady Gminy. Na wszystkich przybyłych na otwarcie klubokawiarni w Doboszowicach czekały dodatkowe atrakcje: dmuchany zamek dla dzieci, domowe wypieki i prezentacje strażackiego sprzętu. Atmosferę radości wzmacniał występ zespołu  „Starczowianie”. Odbył się także pokaz strażackiej zumby.

Ceremonia otwarcia była połączona z drugim turniejem sportowym dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Kamieniec Ząbkowicki. Turniej odbył się na stadionie przy budynku szkoły. Uczestniczyły w nim cztery jednostki OSP , które rozegrały zawody w systemie „każdy z każdym”. Rozgrywki zakończyły się tak, że kolejne miejsce zajęły: 1. OSP Kamieniec I, 2. OSP Topola, 3. OSP Doboszowic, 4. OSP Kamieniec II.