Już po raz trzeci zapraszamy do Kamieńca Ząbkowickiego na barwne i pogodne Święto Tulipanów. W pięknej aurze Pałacu Księżnej Marianny Orańskiej i otaczającego go parku, a także na błoniach pałacowych, przez dwa dni spotykać się będziemy, aby wspólnie spędzić czas dzięki bogatemu programowi wydarzeń kulturalnych i imprez rekreacyjnych.

Już w sobotę 6 maja 2017 r. od godz. 9:00 przy Domu Rządcy trwać będą zawody wędkarskie o puchar Wójta Gminy Kamieniec Ząbkowicki. O godz. 16:00 na tarasach pałacowych czeka nas „Muzyka z zapachem tulipanów”, czyli koncert muzyki klasycznej w wykonaniu czeskiego zespołu „Quadricinum”. Z kolei od godz. 18:00 na kamienieckich błoniach najpierw odbędą się popisy wokalne utalentowanych młodych artystów z naszej gminy, następnie pokaz zumby realizowany przez grupę dziecięcą i dorosłą, a na finał o godz. 20:00  na scenie znajdzie się gwiazda wieczoru zespół „Sami”. Później trwać będzie zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

Natomiast w niedzielę 7 maja 2017 r. o godz. 16:00 wystąpi formacja „Ponad Chmurami”, której koncertu poezji śpiewanej wysłuchamy na tarasach pałacowych. Od godz. 16:30 rozpocznie się performance teatralny w Pałacu pod hasłem „Kiedy przyjdzie czas trąby dadzą znać”, który zaprezentują Grupa Artystyczna „Bravo2Art” oraz Teatr „Rodzice Dzieciom”. Na godz. 17:00 zapowiedziana jest druga w tych dniach odsłona festynu na kamienieckich błoniach. Zobaczymy występy zespołów dziecięcych, pokazy fitness na trampolinach, a na zakończenie o godz. 19:00 pojawi się gwiazda drugiego wieczoru, którą będzie zespół „Power play”.

Nie może Was zabraknąć w tych dniach w Kamieńcu Ząbkowickim.

Przekażcie tę wiadomość dalej. Do zobaczenia!

 Święto Tulipanów 2017 zapraszamy_kor_4