Finał powiatowy w mini siatkówce dziewcząt odbył się 6 marca 2017 r. w Ciepłowodach. Szóstoklasistki naszej szkoły po wygraniu wszystkich meczy (2:1 z Bardem, 2:1 z Ząbkowicami i 2:0 z Ciepłowodami) zajęły 1 miejsce!

Ogromne brawa należą się dziewczętom za ten sukces, ponieważ w ubiegłym roku (w kategorii klas piątych) grając z tymi samymi zespołami zajęliśmy czwarte ostatnie miejsce. Jednak od ostatnich zawodów poprawiliśmy parę elementów (zwłaszcza przyjęcie zagrywki) i możemy cieszyć się z mistrzostwa powiatu i prawa startu w zawodach strefowych! Skład reprezentacji szkoły: Berdychowska Klaudia, Sowa Emilia, Rejch Oliwia, Kuśmierek Angelika, Wydra Joanna, Mazur Anna, Wolak Natalia, Ciapka Katarzyna, Pajestka Zuzanna.

Zawody rozgrywane były również w kategorii klas piątych. Piątoklasistki jednak nie zagrały tak dobrze jak starsze koleżanki i przegrały wszystkie mecze, choć bardzo się starały. Jeżeli myślą o lepszych wynikach na zawodach muszą ciężko i systematycznie pracować a za rok będzie lepiej. Skład reprezentacji: Klak Julia, Wojtaszczyk Aleksandra, Kaliska Kinga, Herbut Maja, Skiba Wanesa, Tofel Zuzanna, Działa Wiktoria.