„Żegnaj przedszkole na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas”.

22 czerwca 2016 r. w Przedszkolu nr 2 odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego z udziałem Pana dyrektora Arkadiusza Albrechta, radnej Rady Gminy Kamieniec Ząbkowicki Pani Bogusławy Tokarz oraz rodziców i zaproszonych gości. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor od przemówienia, dziękując dzieciom za cały rok pracy w przedszkolu, rodzicom za wsparcie i chęć uczestnictwa we wszystkich ważnych uroczystościach. Następnie   głos zabrała radna naszej gminy Pani Bogusława Tokarz życząc dzieciom wspaniałych wakacji i samych sukcesów w Przedszkolu.

Kolejnym etapem naszej uroczystości było wręczenie przez panie wychowawczynie Panią Renię i Panią Gosię naszym przedszkolakom dyplomów oraz słodkich rożków obfitości pełnych słodyczy i przekąsek. Zebrani goście obejrzeli występy dziewczynek z pokazem „zumby”. Nasze przedszkolaki zaprezentowały także swoje umiejętności muzyczne oraz taneczne a tym samym wzbogaciły ten dzień jeszcze bardziej pełniej. Dzięki wsparciu i pomocy rodziców i naszych sponsorów dzieci  miały możliwość  bawić się i skakać na ogromny zamku dmuchanym przez cały dzień. Niezwykłą niespodzianką i radością dla dzieci była wizyta Minionków – pań animatorek,  które wesoło zabawiły dzieci tanecznie oraz malując twarze i dmuchając dzieciom przezabawne balony. Dzieci z przedszkola miały także słodki poczęstunek i watę cukrową i lody. Na koniec dzieci oraz rodzice zostali zaproszeni na pyszne hotdogi i soki. Mamy nadzieję, że nasze cudowne i wesołe przedszkolaki będą ten dzień pamiętać na długo.

Małgorzata Grajek / Renata Kocjan-Górska