Dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim pod opieką p. Małgorzaty Grajek i p. Renaty Kocjan-Górskiej  udały się na wycieczkę autobusem do Bielawy do sali rozrywki ,,Dzieciolandia i fabryka zabaw”.

Po przybyciu na miejsce na naszych przedszkolaków czekała moc atrakcji i wrażeń. Pierwszym punktem naszej wycieczki była sala zabaw, gdzie mieściła się 4 poziomowa konstrukcja a w niej, zjeżdżalnie, basen z kulkami, mega tor przeszkód, armatki pneumatyczne z miękkimi piłeczkami oraz trampoliny, jeździki i samochody. Największą frajdą dla naszych  przedszkolaków były mega klocki z których dzieci mogły budować domy, garaże a nawet pałace. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszył się cymbergaj oraz piłki do skakania i miniścianka wspinaczkowa. Naszych chłopców z przedszkola bardzo zainteresowały małe stoły bilardowe oraz gry w piłkarzykami i flipery. Zaś dziewczynki świetnie bawiły się w domkach specjalnie zaprojektowanych w księżniczki gdzie dziewczynki miały wspaniałą zabawę w otoczeniu bajkowych postaci.

Na koniec wyprawy, która odbyła się 7 czerwca br. atrakcji przygotowaliśmy dla dzieci niespodzianki: naleśniki z tak lubianą przez dzieci nutellą, soczki do picia oraz frytki. Dla naszych przedszkolaków był to cudownie spędzony czas w sali zabaw wśród tylu atrakcji i rozrywek. Dziękujemy rodzicom obecnym na wycieczce za pomoc i dbanie o bezpieczeństwo dzieci.

Renata Kocjan-Górska / Małgorzata Grajek