Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również Podopieczni Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim z radością świętowali swój Dzień Dziecka. Coroczna impreza, podczas której spotykają się wszystkie dzieci ze szkół i przedszkoli z Gminy Kamieniec Ząbkowicki, odbyła się na stadionie w Kamieńcu Ząbkowickim, a jej patronem był wójta Marcin Czerniec.

2 czerwca br. zamiast codziennych zajęć dydaktycznych dzieci przejechały na stadion w Kamieńcu Ząbkowickim, gdzie przywitał ich serdecznie Pan Wójt, następnie rozpoczęły swój dzień rozgrywkami sportowymi pomiędzy Przedszkolem nr 1 a Przedszkolem nr 2 z Kamieńca Ząbkowickiego, co było dla dzieci  fajną zabawą. Dzieci bliżej poznawały się z kolegami i koleżankami z bliźniaczego przedszkola. Następnie mogły cieszyć się zabawami na zjeżdżalniach dmuchanych, zamku dmuchanym oraz w tzw. „kulkach” – szalejąc 😀 , co sprawiło im ogromną radość. Następnie miały czas na schrupanie popcornu i wypicie soczku, który ugasił ich pragnienie w tak gorącym dniu.

Po tym wszystkim zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie i wróciliśmy do naszego przedszkola – zmęczeni, ale i uradowani, z przeżyciami i wrażeniami, o których dzieci opowiadały do końca dnia 🙂 Dziękujemy bardzo Panu Wójtowi za zaproszenie i zorganizowanie Dnia Dziecka, a Przedszkolu nr 1 za wspaniałą rywalizację w rozgrywkach sportowych i wspólną super zabawę 🙂 Do zobaczenia w przyszłym roku! 🙂

Małgorzata Grajek / Renata Kocjan-Górska