Przedszkole Publiczne nr 1 „Baśniowa Kraina” odwiedził cyrk „O BIMBOLANDO” prezentując wspaniałe show z udziałem artystów tej sztuki. Dzieci miały możliwość podziwiania pani żonglującej maczugami, piłkami i kółkami. Z zapartym tchem oglądały pokaz gimnastyki artystycznej i występ kobiety gumy.

Przedszkolaki aktywnie brały udział w widowisku, a największe wrażenie zrobił na nich prawdziwy wąż, którego w ogóle się nie bały. Wszystkim uczestnikom, zarówno dzieciom, jak i paniom pracującym w przedszkolu występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie oklaski na zakończenie. Artyści zaprezentowali program artystyczny zawierający elementy żonglerki, akrobacji, a także sztuki iluzji. Dzieci z zapartym tchem śledziły występy cyrkowców, a także próbowały swych talentów czynnie włączając się do zabaw. Nie ukrywamy, że nasze odważne maluchy miały możliwość sprawdzić się w wybranych sztuczkach cyrkowych pod czujnym okiem artystów. Zapewne czuły się bardzo ważne, kiedy nie żałowaliśmy im braw po skończonej prezentacji. Czarowały, wygłupiały się z klownem i tresowały węże. Szło im wspaniale!! Po przedstawieniu niektóre dzieci planowały swoją przyszłość na arenie cyrkowej 🙂 Na koniec przedstawienia dzieci podziwiały ogromnego pytona królewskiego pełniącego rolę to „paska do kostiumu”, to „egzotycznego szala”.

15 kwietnia 2016 r. cyrkowi artyści dali wspaniały popis swoich umiejętności oraz dostarczyli dzieciom dużą dawkę wrażeń i dobrego humoru. Mamy nadzieję, że cyrkowi artyści  jeszcze nas kiedyś odwiedzą.