W Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim nie zapomniano o Dniu Kobiet! Wszystkie panie i dziewczynki świętowały. Mali mężczyźni przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z grupy oraz pań nauczycielek i wszystkich innych pań pracujących w przedszkolu.

Dżentelmeni z grupy zarówno „starszaków” jak i „maluchów wykonali wiosenne barwne laurki z motywem kwiatów i szarmancko obdarowali nimi swoje koleżanki oraz wszystkie panie, a także podarowali słodki upominek każdej z dziewczynek. Dziewczynki w dowód wdzięczności podziękowały chłopcom wręczając im po cukierku, co było miłym zaskoczeniem dla małych mężczyzn. Nie zabrakło także zaśpiewania słynnego „100 lat”.

Przez cały dzień chłopcy starali się być mili i uprzejmi dla dziewczynek. Jeśli jednak wydarzyło się coś niemiłego, to szybciutko przepraszali za niewielkie złośliwości. Do pań uśmiechali się promiennie i starali się nie psocić. Przyrzekli, że tacy sami będą dla sowim mam, sióstr i babć, że je serdecznie uściskają. Niektórzy przygotowali w przedszkolu laurki, a leniuszki obiecały, że zrobią je w domu i wręczą z życzeniami.

Renata Kocjan-Górska / Małgorzata Grajek