Mamy już półmetek ferii zimowych, więc można wrócić do podsumowania pierwszego półrocza w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim.

Ostatniego dnia przed feriami uczniowie i nauczyciele spotkali się na apelu podsumowującym pierwsze półrocze. Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem Pań Małgorzaty Staniak i Agnieszki Wydry przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas ferii w kilku scenkach, które w dowcipny sposób pokazały, jak należy spędzać ferie. Na podobny temat wypowiedział się też przedstawiciel Policji, która w ciągu tych dwóch tygodni będzie miała szczególne baczenie na zachowanie dzieci i młodzieży. Ważnym punktem apelu były pochwały i gratulacje dla uczniów wzorowych i wyróżniających się wzorową frekwencją oraz aktywnością w życiu szkoły.

Wszyscy, tak uczniowie jak i nauczyciele zasłużyli na odpoczynek, aby po dwóch tygodniach z nowymi siłami przystąpić do pracy. Tym bardziej więc dzisiaj życzymy, aby ten czas oddechu od codzienności w szkole, przebiegał zgodnie z planami. Jeszcze żeby pogoda dopisała… 😉