Już po raz drugi w tym roku, a dokładnie 14 lutego, członkowie RKS KROSS Byczeń spotkali się  na kolejnym spacerze tym razem z okazji święta zakochanych.

Na miejscu zbiórki stawili się  wszyscy miłośnicy czynnego wypoczynku. O godz 13:00 ruszyliśmy pieszo, okrążając w promieniach słońca akwen wodny „Topola”, aby po przebyciu niecałych 9 km dotrzeć do miejsca odpoczynku, a tym samym miejsca przygotowanego posiłku. Tradycyjnie były to kiełbaski z grilla. Tym razem skorzystaliśmy z gościnności Pani Olgi Kumięgi, u której zorganizowane zostało walentynkowe ognisko.

W czasie niedzielnego spotkania rozstrzygnięto konkurs na  najpiękniejszy kijek nordic walking. Jury zdecydowało że najlepiej przystrojone kijki miały koleżanki: Teresa Ciapka, Urszula Cygan i Zuzanna Stefaniuk. Panie nagrodzono walentynkowymi lizakami, pozostali uczestnicy również  otrzymali  lizaki w kształcie serca. A już w kwietniu kolejny rajd. Wszystkich chętnych zapraszamy. A gdzie tym razem zaprowadzą nas  nogi dowiecie się z kolejnej relacji 🙂