Kierownik Centrum Integracji Społecznej wraz z uczestnikami zaprosił dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 na miłe spotkanie, które przybliżyło wszystkie osoby w nim uczestniczące do ważnego i bardzo szczególnego święta, a mianowicie Dnia Babci i Dziadka.

Święto to jest bliskie sercu nam wszystkim, bo nie ma wśród nas nikogo, kto by z rozrzewnieniem nie wspominał swoich dziadków nie pomyślał o nich ciepło. Dla dzieci uczestnicy CIS-u przygotowali różnorodne gry i zabawy, a także owocowy poczęstunek w postaci deserów, który dzieci mogły sobie wspólnie z gospodarzami tego spotkania przygotować. Zwracano uwagę, że zdrowe odżywianie jest ważne już od najmłodszych lat, dlatego więc uczymy dzieci tych ważnych nawyków żywieniowych.

To bardzo sympatyczne spotkanie, które odbyło się 18 stycznia 2016 r. zakończyło się miłym dla dzieci akcentem w postaci pozostawionych na dziecięcych twarzyczkach kolorowych malowidłach, które dzieci chętnie chcą wykonywać. Były też wspólne pląsy przy muzyce, zabawy ze śpiewem, które dzieci znają i chętnie się w nie bawią. Wesołe buzie dzieci świadczyły o tym, że spotkanie było bardzo udane, a wykonane zdjęcia pamiątkowe będą nam o tym przypominać. Dziękujemy w imieniu dzieciaczków naszego Przedszkola za przemiłe spotkanie. Cieszymy się z naszego pobytu w CIS-e i z niecierpliwością oczekujemy na następne. Serdecznie pozdrawiamy uczestników Centrum Integracji Społecznej.