Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II pojechali do okolicznych kopalni kruszyw z życzeniami z okazji Barbórki.

W dniach 3 i 4 grudnia br. delegacja dzieci z klasy trzeciej wraz z wychowawcą, jako przedstawiciele całej społeczności szkolnej, złożyli życzenia wszystkim Górnikom i wręczyli drobne upominki Kierownictwu Kopalni TESM Sp. z o.o. S.K.A., Kopalni Gnejsu Pomianów – Doboszowice, Kopalni EUROVIA oddział Paczków. Jak co roku, uczniowie zostali bardzo miło i z ogromną życzliwością przyjęci przez Prezesów, Kierownictwo oraz Pracowników wszystkich zakładów pracy. Dużą niespodzianką i bardzo miłym akcentem były słodkie upominki dla każdego dziecka, za co bardzo dziękujemy.

Jeszcze raz z okazji barbórkowego święta pragniemy złożyć wszystkim Górnikom, Pracownikom Kopalni i ich Rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was i Wasze Rodziny ochronnymi ramionami, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewności dnia jutrzejszego. Szczęść Boże!