Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola np. o Dniu Babci i Dziadka, Dniu Mamy i Taty, urodzinach lub imieninach. Również ważne jest Święto Chłopaka, które obchodzone jest 30 września, jest to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszego przedszkola.

I tak, w naszym przedszkolu z okazji Dnia Chłopaka- Przedszkolaka odbyła się dyskoteka, w której wzięły udział wszystkie grupy. Dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze, dziewczynki złożyły chłopcom piękne życzenia:

Z okazji tego dnia niezwykłego,

Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,

Wiele uśmiechów, a mało złości,

Jak najmniej smutków, dużo radości,

Długich wakacji i moc słodyczy.

Zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń

I spełnienia wszystkich marzeń 😀

Po licznych konkursach, zabawach i tańcach na wszystkich czekał pyszny obiad. Wierzymy, że wszyscy bawili się  znakomicie przy ulubionych utworach znanych zespołów.