To wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty – Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. Tę uroczystość obchodziliśmy kilka dni temu, ale miło jest do niej wrócić, aby podziękować za miłe życzenia.

W Przedszkolu Publicznym Nr 1 odbyło się bardzo miłe spotkanie, w którym oprócz społeczności przedszkolnej uczestniczyli: Pan Marcin Czerniec – wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki, Pan Dominik Krekora – radny Gminy Kamieniec Ząbkowicki i Pani Irena Styga – pełnomocnik wójta ds. oświaty. Pan Wójt wręczył bukiet kwiatów na ręce pani dyrektor, a także przekazał słowa uznania za odpowiedzialną pracę w kształtowaniu i wychowaniu młodego pokolenia naszej Gminy: „Życzę powodzenia w życiu osobistym, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, a także dużo satysfakcji z pracy z dziećmi. ,Niech ta praca sprawia Państwu zawsze przyjemność i będzie źródłem wielu radości i szczęścia. Życzę sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z wychowanków”.

Następnie pani dyrektor Elżbieta Kokoszka skierowała miłe życzenia, wiele ciepłych słów i podziękowań do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi. Życzenia złożone przez panią dyrektor dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają nas w pracy z dziećmi. Pani dyrektor wręczyła również Nagrody  Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym.

Podczas spotkania nasze przedszkolaki chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie,  opiekę i naukę. Dzieci pięknie prezentowały swoje artystyczne talenty: śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, złożyły życzenia oraz zatańczyły dla wszystkich dzieci, pracowników przedszkola i gości znane tańce:

„Życzymy Paniom tak, jak nikt nie życzy
Spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia, szczęścia i słodyczy.
I życzymy tak, jak życzy dobra wróżka,
By spełniły się życzenia z samego końca Pań serduszka”

A na zakończenie były także bardzo ładne niespodzianki dla naszych przedszkolaków. Wójt Marcin Czerniec wręczył naszym milusińskim cudowne, małe pluszowe lwiątka, z których dzieci były bardzo zadowolone. Za ten miły gest serdecznie dziękujemy. A jak wiemy lew symbolizuje: mądrość, odwagę, zwycięstwo – czego życzymy naszym dzieciom. Kochane Dzieci bardzo Wam dziękujemy. Dla Was będziemy starać się jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej.