W najbliższą po raz drugi odbędzie się Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Podobnie jak rok temu, możemy spędzić piękny dzień i wieczór w Kamieńcu Ząbkowickim.

Program tegorocznego wydarzenia obfituje w bardzo zróżnicowane propozycje. Można zatem znaleźć to, co interesuje każdą i każdego z nas. Cała impreza odbędzie się w sobotę 19 września 2015 r. Pierwsza część zaczyna się już o godz. 9:00 w hali sportowej Gimnazjum, ma charakter edukacyjno-rekreacyjny i jest adresowana do tych, którzy interesują się przede wszystkim dziedziną ratownictwa. Na godz. 15:00 zaplanowane jest oficjalne spotkanie, podczas którego wręczone zostaną nagrody za udział w konkursie związanym z przyrodniczym otoczeniem Pałacu Marianny Orańskiej. O godz. 16:00 przenosimy się na Kamienieckie Błonia, gdzie rozpocznie się festyn. W jego programie są pokazy sprawnościowe Policji, popisy utalentowanych najmłodszych mieszkańców naszej Gminy, koncerty muzyczne i zabawa taneczna.

Program tegorocznego „Pożegnania Lata z Marianną Orańską” jest widoczny na załączonym plakacie. Spotkajmy się zatem podczas tej imprezy. Serdecznie zapraszam Mieszkańców naszej Gminy, całego Powiatu Ząbkowickiego i Gości naszego regionu do Kamieńca Ząbkowickiego. To jedyne takie miejsce, gdzie u stóp jednego z najpiękniejszych pałaców w Polsce, można spędzić czas w kręgu rodziny i przyjaciół w atmosferze dobrej zabawy.

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki

Pożegnanie Lata 2015_02

Pożegnanie Lata 2015_03