Dzieci z grupy 3-4-latków i 5-latków z Przedszkola nr 1 oraz z Przedszkola nr 2 udały się na wycieczkę autobusem do Bielawy do „Dzieciolandii i fabryki zabaw”.

Po przybyciu na miejsce na naszych przedszkolaków czekała moc atrakcji i wrażeń. Pierwszym punktem naszej wycieczki, która odbyła się 28 maja 2015 r., była sala zabaw, gdzie mieściła się 4-poziomowa konstrukcja a w niej, zjeżdżalnie, basen z kulkami, mega-tor przeszkód, armatki pneumatyczne z miękkimi piłeczkami oraz trampoliny, jeździki i samochody. Największą frajdą dla naszych  przedszkolaków były wielkie klocki z których dzieci mogły budować domy, garaże a nawet pałace. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszył się cymbergaj oraz piłki do skakania i mini ścianka wspinaczkowa. Naszych chłopców z przedszkola bardzo zainteresowały małe stoły bilardowe oraz gry w piłkarzyki i flipery. Dziewczynki zaś świetnie bawiły się w domkach specjalnie zaprojektowanych w księżniczki gdzie dziewczynki miały wspaniałą zabawę w otoczeniu bajkowych postaci.

Na koniec naszego dnia atrakcji przygotowaliśmy dla dzieci słodkie niespodzianki – pucharki z lodami i bitą śmietaną oraz rurki z kremem i pyszne smoczki owocowe. Dla naszych przedszkolaków, którym towarzyszły panie W. Ciborowska i M. Grajek, był to cudownie spędzony czas wśród tylu atrakcji i rozrywek. Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego dnia tak wspaniale.

Małgorzata Grajek