Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w I edycji dolnośląskiego konkursu dla młodych projektantów „Wiosna na Wybiegu”.

Udział w nim mogą wziąć  osoby w wieku od 16 do 26 lat, których pasją jest projektowanie i własna wizja artystyczna. Celem konkursu jest  umożliwienie młodym artystom zaprezentowania swoich projektów szerszej publiczności jak również  rozwijanie kreatywności  i wrażliwości młodych projektantów.

Termin nadsyłania projektów:  29.04.2015

Wyłonienie finalistów:  04.05.2015

Finał (pokaz mody):  09.05.2015

Do I edycji konkursu zakwalifikowani zostaną uczestnicy na podstawie wstępnej oceny jury na podstawie nadesłanych materiałów, o których mowa jest w regulaminie konkursu.

Jury w składzie:

  • Mariola Turbiarz – organizatorka i pomysłodawczyni ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody, który organizowany był 9 razy, od lat zajmuje się organizacja pokazów mody, warsztatów dla kobiet oraz konkursów wyłaniających młode talenty, ale Jej prawdziwą pasją jest projektowanie odzieży damskiej oraz dodatków),
  • Zuzanna Łobuś – absolwentka PLSP we Wrocławiu, głównym nurtem pracy jest malarstwo i rysunek, ale także ilustracja książkowa, projektowanie graficzne, projektowanie mody, obecnie przede wszystkim zajmuje się sztuką portretowania),
  • Adam Turbiarz – dyplomowany instruktor fryzjerstwa, niejednokrotnie pracował przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych, opracował autorski program nauczania fryzjerstwa dla osób dorosłych, od 4 lat pracuje w Szwecji),

4 maja 2015 r. wyłoni finalistów, którzy zaprezentują swoje kreacje podczas finałowego pokazu mody 9 maja 2015 r. we Wrocławskim Klubie Anima.

Całość konkursu połączona będzie z bezpłatnymi warsztatami dla wszystkich zainteresowanych Pań,  pokazem fryzjerskim oraz finałowym pokazem mody Marioli Turbiarz oraz  Doroty Wojtasiewicz. W programie znajdziemy m.in. wykłady na temat stylizacji i sztuki ubierania się, wizażu czy pielęgnacji włosów, a także wiele stanowisk z kosmetykami, biżuterią czy odzieżą. Nie zabraknie również porad trenerów osobistych, by zadbać o  swoją zdrową sylwetkę. Uczestniczki będą miały możliwość udziału w indywidualnych poradach stylistów, wizażystów i fryzjerów, a na sam koniec otrzymają od organizatora zdjęcia przed i po metamorfozie.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Wiosna na Wybiegu_01