Gmina Kamieniec Ząbkowicki już po raz drugi uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystycznych. Tegoroczne prezentacje atrakcji turystycznych odwiedziło kilkanaście tysięcy osób.  

Impreza odbyła się w Hali Stulecia we Wrocławiu W dniach 27 lutego – 1 marca 2015 r. Swoją ofertę zaprezentowało wielu wystawców z całej Polski oraz świata, m.in. Indonezja, Niemcy, Czechy, Węgry i in. Na naszym stoisku prezentowaliśmy materiały promocyjne dotyczące atrakcji Gminy Kamieniec Ząbkowicki, zachęcając przy tym do  zwiedzania naszych zabytków.

Trzeba dodać, że Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu to również wiele atrakcji towarzyszących. W tym roku były to festiwal podróżników, festiwal kulinarny, strefa małego podróżnika oraz goście specjalni, m.in. Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka i dziennikarka, Aleksander Doba – podróżnik i kajakarz, który jako pierwszy opłynął dwukrotnie kajakiem Ocean Atlantycki, Krzysztof Wielicki, który jako pierwszy człowiek wszedł zimą m.in. na Mount Everest oraz Nela Mała Reporterka – dziewczynka, która w swoją pierwszą podróż wyruszyła w wieku 5 lat. Każdy z przybyłych na targi mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i ponawiamy serdeczne zaproszenie do Kamieńca Ząbkowickiego.