Anglia, 1937 rok. W kraju czas zmian, na tronie pojawia się nowy władca, a Titanic idzie na dno.

Tymczasem w szlacheckiej rodzinie Peckenly mają miejsce zaręczyny dziedziczki Isadory z przystojnym Williamem. Niestety podczas imprezy zaręczynowej na którą zaproszeni zostają goście dochodzi do śmiertelnego wypadku. Isadora Peckenly zostaje zamordowana. Kto odpowiada za śmierć krnąbrnej dziedziczki? Co mają z tym wspólnego ciotka kleptomanka, irlandzki służący i słynący z zamiłowania do broni pan domu? Czy święta panienka z Guadelupe zdoła ochronić pokojówkę Agathe? I wreszcie, jak młody doktor poradzi sobie próbując rozwiązać śledztwo? Przyjdźcie na spektakl i poznajcie historie fatalnych zaręczyn.

Nie dajcie się zwieźć, w tej opowieści nic nie jest takie jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Serdecznie zapraszamy na andrzejkowy spektakl komediowy! Tym razem na scenie kryminał kostiumowy na wesoło – „Fatalne zaręczyny”. Zarezerwujcie dla nas ten andrzejkowy wieczór.

Spektakl „Fatalne zaręczyny” – czwartek – 30 listopada 2023 – godz. 19:00 – Gminne Centrum Kultury – Kamieniec Ząbkowicki – rezerwacja biletów pod nr tel.: 748173231, 748173031 lub poprzez e-mail: gck@kamzab.pl