Druga edycja turnieju Sudety Cup 2023 już na ostatniej prostej! Przed nami ostatnie rozgrywki przed finałem, jaki odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Sudety Cup 2023 to regionalny turniej piłkarski organizowany dla drużyn reprezentujących B-klasę okręgu wałbrzyskiego. Sponsorami są Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” i „Staropolanka”. Już w najbliższą sobotę 3 czerwca 2023 o godz. 10:00 spotykamy się na stadionie w Kamieńcu Ząbkowickim, gdzie zagrają drużyny klasy „B” z powiatu ząbkowickiego.

Będzie to 12 zespołów piłkarskich, w tym drużyna organizatorów wydarzenia Sudety Cup, Czarni Braszowice, GLKS Zamek II Kamieniec Ząbkowicki, KS Przeborowianka Przedborowa, KS Spartakus Byczeń, KS Unia Bardo, KS Victoria Dębowiec, LZS Błękitni Niedźwiedź, LZS Tarnovia Tarnów, Perła Płonica, Wieża Rudnica i Znicz Lubnów. Na potrzeby turnieju przygotowane zostaną dwa boiska z naturalną trawą o wymiarach 60m x 30m i bramkami o wymiarach 5m x 2m. W grze bierze udział 6 zawodników w polu plus bramkarz, drużyna może liczyć do 12 zawodników. W turnieju wystąpi 12 drużyn. Zostały one podzielone w drodze losowania na cztery grupy (A, B, C, D), po trzy drużyny w grupach. W grupie D wystąpi drużyna zgłoszona przez sponsora „DRUŻYNA SUDETY CUP”, spotkania z tą drużyną nie będą brane pod uwagę w ogólnej klasyfikacji. Mecze w grupach toczyć się będą systemem „każdy z każdym”. Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup. Zwycięzcy ½ finału zagrają w finale. Wszystkie spotkania będą trwały 1x 20 minut. Co ważne – zwycięzca weźmie udział w turnieju finałowym. Planowane miejsce – PGE Narodowy w Warszawie.

REGULAMIN TURNIEJU

PROGRAM TURNIEJU

PROGRAM SPOTKANIA W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM:

9:50 – otwarcie turnieju

10:00 – 12:20 – mecze grupowe

12:30 – 13:30 – mecze fazy finałowej

13:30 – zakończenie turnieju

LINK ORAZ KOD QR DO WYNIKÓW TURNIEJU

https://turniej2.almar-sport.pl