Turniej rozegrano 5 listopada 2019 r. w Złotym Stoku. W zawodach klas IV – VI wzięło udział pięć zespołów: SP Złoty Stok, SP Duszniki Zdrój, SP Wałbrzych, SP Jedlina Zdrój i SP 1 Kamieniec Ząbkowicki.

W kategorii chłopców z klas VII – VIII grały cztery zespoły: SP Złoty Stok, SP Jedlina Zdrój, SP Duszniki Zdrój i SP 1 Kamieniec Ząbkowicki. Natomiast w turnieju dziewcząt klas VII – VIII rywalizowały tylko trzy drużyny: SP Złoty Stok, SP Jedlina Zdrój i SP 1 Kamieniec.

W turnieju najlepiej z naszej reprezentacji spisały się dziewczęta z kas IV – VI, które zajęły III miejsce dzięki wygranym z SP Złoty Stok i SP Jedliną Zdrój, natomiast lepsze od naszych dziewczyn okazały się reprezentantki Dusznik i Wałbrzycha. Dzięki trzeciemu miejscu dziewczęta zdobyły prawo startu w finale wojewódzkim.

Skład naszej reprezentacji to dziewczęta z klasy VI a: Alicja Miszkiewicz, Gabriela Piwińska i Hanna Żurawska. Brązowe medale zdobyły także dziewczęta z klas VII – VIII, które zajęły również III miejsce. Humory dziewczynom popsuło to, iż nie udało się pokonać lepiej dysponowanych drużyn z Jedliny i Złotego Stoku.  Skład naszej reprezentacji: Wojtaszczyk Aleksandra (VIII b), Rozmis Alicja (VII b).

Zawody nie były udane dla naszych chłopców zarówno tych starszych (klasy VII – VIII) jak i młodszych (klasy IV – VI), którzy pomimo dzielnej postawy nie wywalczyli miejsca na podium dającego awans do finału wojewódzkiego. Składy reprezentacji: klas IV – VI Filip Hercuń (VI a) i Michał Cybulski (kl. VI a), klas VII – VII Mateusz Kuchejda (VII b) i Czachor Kacper (VII b).

Opiekunowie zespołów: Piotr Jabłoński i Tomasz Piwiński