Przygotujcie się na niesamowitą podróż przez kosmos w środku nocy – w Pałacu Księżnej Marianny. Doświadczycie niezapomnianego spektaklu, gdy profesjonalista w dziedzinie astronomii zaprezentuje wam widoczne konstelacje gwiazd i inne fascynujące ciała niebieskie.

Dodatkowo, bez konieczności wcześniejszej rejestracji, zapraszamy na pokazy w Mobilnym Planetarium. Uczestnicy będą mogli się dostać na miejsce dzięki tabliczkom informacyjnym oraz dzięki pomocy wolontariuszy. Nie martwcie się o organizację – jesteśmy perfekcjonistami w tym zakresie. Nasz zespół zadba o najwyższy poziom obsługi, abyście mogli w pełni cieszyć się tym niezwykłym wydarzeniem. Już wszystko dla was zaplanowaliśmy! Naprawdę nie możecie tego przegapić! Przybywajcie i bawcie się wspaniale, pozwalając astronomicznym cudom przenieść was w inny wymiar. To będzie niezapomniane doświadczenie, którego warto doświadczyć!

Tak do udziału w „Nocnym wakacyjnym oglądaniu nieba” zachęcają organizatorzy i gospodarze Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Całość zlokalizowana zostanie na tarasie głównym pałacu. Wyjątkowe wydarzenie zaplanowane jest na piątek 30 czerwca 2023 od godz. 19:00. Więcej informacji znaleźć można na poniższej infografice.