Marianna Orańska – będzie patronką wyjątkowego w skali Europy półmaratonu. W ramach wydarzenia odbędą się pierwsze w historii Mistrzostwa Polski branży IT w półmaratonie.

Zapowiadany już bieg rozpocznie się w Rynku Złotego Stoku skąd Uczestnicy pobiegną do… Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim a następnie wrócą na upragnioną metę, która będzie czekała w Złotym Stoku na ul. 3 Maja przy Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku. Organizatorzy przedłużyli termin zgłaszania się i związanej z tym niższej opłaty startowej oraz o obniżeniu opłat startowych do I Półmaraton Marianny Orańskiej. Opłaty wyglądają tak:

  • 80 zł – do 31 marca 2022 r.,
  • 90 zł – od 1 kwietnia do 22 kwietnia 2022 r.,
  • 110 zł – w dniu biegu tj. 30 kwietnia 2022 r., w Biurze Zawodów (płatność tylko gotówką).

Szczegóły, regulamin itp.: https://www.polmaratonoranskiej.pl/about-3 
oraz: https://www.facebook.com/polmaratonoranskiej 

Obecnie zbliżamy się już do ok. 200 zgłoszonych Uczestników – do wydarzenia jeszcze ponad 2 miesiące. Zapowiada się wyjątkowy bieg półmaratoński na niezwykłej trasie. Warto dodać, że każdy Uczestnik otrzyma w pakiecie m.in. voucher na darmowe zwiedzanie Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim z przewodnikiem – deklarują organizatorzy.

W zbliżającej się X edycji Biegu Tropem Wilczym, która odbędzie się 6 marca 2022 roku w Kamieńcu Ząbkowickim zostanie zorganizowany bieg na dystansie 1963 metrów.

Tak jak w ubiegłym roku trasa będzie wiodła po ścieżkach w parku Pałacu Marianny Orańskiej. Udział w Biegu jest darmowy.

ZAPISY:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6572