Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim odbyły się tuż przed zakończeniem roku szkolnego.

W turnieju, który rozgrywany był systemem szwajcarskim wzięło udział 19 uczniów, rozegrano 7 rund tempem 10 minut plus 5 s na posunięcie w partii dla każdego zawodnika. Tytuł szachowego mistrza szkoły wywalczył Antoni Krzywak uczeń klasy 6 a, II miejsce zajęła Gabriela Piwińska uczennica klasy 7 a, III miejsce zajął Leszek Pieczonka – uczeń klasy 3a.

Najlepsi szachiści zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, a każdy uczestnik turnieju otrzymał drobny upominek. Ceremonii dekoracji szachowych mistrzów dokonała dyrektor szkoły Bożena Kołodziej. Wszystkim uczestnikom turnieju z 23 czerwca br., gratulujemy!