Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jolanty Albrecht, ukochanej Mamy dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim.

Śp. Pani Jolanta Albrecht to emerytowana wieloletnia sekretarka Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim, ceniona za swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie, pracowitość, zaangażowanie, uczciwość i lojalność. Podziwiana za energię do działania, ambicję, sumienność, pozytywne usposobienie oraz za bardzo dobre serce. Współpracownicy oraz uczniowie zapamiętają Ją jako skromną, bardzo życzliwą, pomocną, zawsze uśmiechniętą osobę, dla której krzywda innych nigdy nie była obojętna.

Poruszeni tą nagłą, niespodziewaną śmiercią składamy Panu Dyrektorowi Arkadiuszowi Albrechtowi, całej Rodzinie i Bliskim śp. Pani Jolanty Albrecht szczere wyrazy głębokiego żalu i współczucia w tych ciężkich chwilach żałoby.

Wicedyrektor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedszkolaki, uczniowie oraz rodzice Zespołu Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim

Uroczystości pogrzebowe śp. Jolanty Albrecht rozpoczną się w poniedziałek 17.08.2020 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela w Starczowie.