Pokazy służb mundurowych, szczudlarzy i motocyklistów, ale nade wszystko zbiórka krwi dla potrzebującego strażaka.

Już w najbliższą niedzielę 19 maja 2019 r. o godz. 15:00 na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Paczkowie odbędzie się Majowy Festyn Rodzinny z Dwójką. Imprezie towarzyszyć będzie akcja MOTOSERCE – zbiórka krwi organizowana przez klub motocyklistów MotoFrankenstein z Ząbkowic Śląskich. Podczas imprezy każdy z nas będzie mógł oddać krew dla człowieka, który ratował innych, a teraz sam potrzebuje pomocy. Daniel Chuchra, bo o nim mowa, to strażak z OSP Budzów w sąsiednim powiecie ząbkowickim, u którego zdiagnozowano sepsę. W najbliższym czasie pan Daniel przejdzie szereg zabiegów i badań, m.in. transfuzję.

Podczas oddawania krwi należy podać imię i nazwisko osoby, dla której oddajemy krew oraz w jakim szpitalu przebywa pacjent (Daniel Chuchra – Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie, gen. Józefa Bema 5-6). Krew będzie można oddawać w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. Każdy krwiodawca otrzyma pamiątkę MOTOSERCA.

Oprócz tego w programie festynu wiele atrakcji, a wśród nich prezentacje służb mundurowych, zabawa w towarzystwie szczudlarzy, motocykle, konkurencje rekreacyjno-sportowe, występy artystyczne, zjeżdżalnie dmuchane, zamek, kule oraz bufet pełen pyszności.

Zaproszenie na MOTOSERCE do Paczkowa2