Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim mistrzami i wicemistrzami powiatu w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

26 kwietnia w Kamieńcu Ząbkowickim odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. W zawodach wzięły udział trzy szkoły SP nr 1 Kamieniec Ząbkowicki (gospodarz turnieju), SP nr 2 Kamieniec Ząbkowicki, SP Braszowice. Każdą szkołę reprezentowały dwie drużyny: młodsza – uczniowie klas IV – VI oraz starsza – uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjum.

W kategorii młodszej ekipa SP1 Kamieniec Ząbkowicki zajęła I miejsce i awansowała do finału strefowego, który odbędzie się w Wałbrzychu natomiast drużyna starsza zajęła miejsce II. Najlepszym zawodnikiem wśród zespołów młodszych został Sebastian Hefka, który w nagrodę otrzymał rower, natomiast indywidualnie w kategorii starszej nagrodę otrzymał Bartłomiej Kwiatkowski reprezentujący również Szkołę Podstawową nr 2 im Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim Zespół młodszy reprezentowali uczniowie: Hanna Stuglik, Karolina Szczepańska, Sebastian Hefka, Mikołaj Sarzyński natomiast w skład starszego zespołu weszli: Oliwia Staniucha, Remigiusz Jachimowski i Bartłomiej Kwiatkowski.

Opiekunem zespołu jest nauczyciel Grzegorz Czachor. Gratulacje za zdobyte nagrody i zespołowy wynik obu naszych drużyn.