Uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka w grupie „Tygrysków” z Baśniowej Krainy odbyła się 25 stycznia 2019 r. Na uroczystość przybyli niemal wszystkie Babcie i Dziadkowie. Były także Babcie „przyszywane”, których rola w rodzinach jest nie mniej ważna niż „prawdziwych” Babć. 

Dzieci z mocno bijącymi serduszkami recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły. Grupa chłopców zatańczyła do piosenki zespołu Mig „Wymarzona”, natomiast wszystkie dziewczynki wykonały taniec „Babuszki – staruszki”. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, na ich twarzach zauważyć można było ogromne wzruszenie i radość. Publiczność nie żałowała również pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami. Nie zabrakło również samodzielnie wykonanych prezentów.

W dalszej części uroczystości dla niecodziennych Gości czekał słodki poczęstunek oraz kawa i herbata. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, tak, jak w dniu ich występu.