Przy współpracy Spółdzielni Socjalnej Parasol z siedzibą w Jędrzychowie i ludzi o wielkich sercach powstała zbiórka publiczną nr 2018/3982/OR na rzecz poszkodowanych w wypadku na Ścieżce Widokowej Bramy Nyskiej w Paczkowie.

W niedzielę 2 września br. na ścieżce widokowej Bramy Nyskiej doszło do wypadku w wyniku, którego śmierć poniosła 37-letnia kobieta, a dwie osoby zostały ciężko ranne. Poszkodowani to 40-letni ratownik medyczny pochodzący z gminy Grodków oraz 50-letnia mieszkanka Paczkowa.

Serdecznie zapraszamy 6 października 2018 r. (sobota) do Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie na koncert charytatywny, a w szczególności na licytację, która odbędzie się o godz. 18:45.

W programie przewidziano występy uczniów paczkowskich szkół i przedszkoli, koncerty zespołów KALIBER, DARSHAN, COUNTRY BAND, HUE. Na scenie o godz. 21:00 wystąpi zespół PAJUJO, czyli półfinaliści VI edycji programu MUST BE THE MUSIC, którzy grają muzykę reggae pod różną postacią, począwszy od ROOTS REGGAE przez RAGGA po energetyczne SKA i ROCKSTEADY. Wszystkie kompozycje są połączone z charakterystyczną sekcją dętą. Ponadto przewidziano o godz. 16:30 pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu OSP Stary Paczków oraz o godz. 17:00 pokaz I pomocy wykonany przez ratowników medycznych. Dodatkowo zaplanowano ciekawe stoiska np. z pysznymi domowymi wypiekami, czy pięknymi pracami dzieci. Na placu pojawią się atrakcje w postaci dmuchańców, malowania twarzy oraz innych animacji dla dzieci. Imprezami towarzyszącymi podczas sobotniego wydarzenia są: Turniej Piłki Halowej w Hali Sportowej w Paczkowie (godz.9:00-14:00), zwiedzanie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Paczkowie (godz.12:00-16:00). Zachęcamy do udziału w konkursie „Cegiełka niespodzianka”, przewidziano wiele atrakcyjnych nagród.

Pomagamy poszkodowanym w Paczkowie_01

Wszystkie zebrane środki finansowe po przeprowadzonej zbiórce będą przekazane osobom poszkodowanym. Dziękujemy za wszelką pomoc i liczymy na Waszą obecność 6 października br. Ośrodku Kultury w Paczkowie!

Ponadto darowizny dla poszkodowanych można przekazywać również poprzez:

  • wpłaty na konto bankowe: nr konta: 34 2130 0004 2001 0653 5066 0011 Volkswagen Bank Polska S.A, Spółdzielnia Socjalna PARASOL, Jędrzychów, ul. Słowicza 11, 48-300 Jędrzychów, w tytule przelewu należy wpisać darowizna – pomoc poszkodowanym w Paczkowie,
  • witrynę internetową http://spoldzielnia-parasol.pl/ gdzie uruchomiono system wpłat przez PayU, który znacznie ułatwia przekazywanie środków przez transakcje internetowe.