Spektakularne widowisko kreowane efektami laserowymi w przestrzeni tarasów Pałacu Marianny Orańskiej zakończyło IV Wiosnę Tulipanów w Kamieńcu Ząbkowickim.

Tegoroczna 2-dniiwa edycja imprezy miała bogaty program złożony z licznych wydarzeń, prezentacji, wystaw, koncertów oraz imprez rozrywkowych. Relację fotograficzną opublikujemy w najbliższych dniach. Już dzisiaj natomiast udostępniamy zarejestrowany na video pokaz laserowy, który wczoraj wzbudził zachwyt licznie przybyłych mieszkańców i gości Kamieńca Ząbkowickiego. Fronton pałacu i przestrzeń nad publicznością stała się wielką sceną wirtualnej opowieści o Mariannie oraz o ideach dobra i piękna, jakimi się ona kierowała. „Człowiek nauczył się tworzyć i stworzył rzeczy piękne. (…) Witajcie w naszym świecie” – to część przesłania widowiska.

Był to pierwszy tego rodzaju spektakl w naszej miejscowości i okolicy. Największe wrażenie wywarł „na żywo”, ale można obejrzeć efekty wizualne i dźwiękowe poprzez You Tube Gminy Kamieniec Ząbkowicki.