Drodzy Rodzice, już 1 marca rozpoczęły się zapisy dzieci  do Przedszkola Publicznego Nr 1 „Baśniowa Kraina” w Kamieńcu Ząbkowickim. Formularze zgłoszeniowe można pobrania w siedzibie naszego przedszkola albo pobrać z tej informacji (zamieszczamy je poniżej). Termin składania kart do 31 marca 2018 r. – również u nas.

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci już uczęszczające, jak również nowe do naszego baśniowego  przedszkola. Mamy wspaniałą i przemiłą kadrę pedagogiczną, pracowników administracji i obsługi. Możemy pochwalić się owocną współpracą z rodzicami, dzięki którym w naszym przedszkolu dzieje się wiele: szereg warsztatów tematycznych i wycieczek krajoznawczych.

Obecnie odbywają się warsztaty malarskie, spotkania z Mini Naukowcem i dni otwarte we wszystkich grupach wiekowych. Dzieci przygotowują wiele prac plastycznych na różnorodne konkursy gminne, powiatowe i ogólnopolskie, biorą udział w olimpiadach sportowych, festiwalach piosenki przedszkolnej, konkursie recytatorskim i konkursie tańca. Organizujemy uroczystości i imprezy przedszkolne, ciekawe spotkania z ludźmi różnych zawodów.

Baśniowa Kraina zaprasza trwają zapisy dzieci (9)

Na co dzień staramy się zapewnić dzieciom jak najlepszą i przyjazną atmosferę również poprzez nowe zabawki i mebelki.  Zapraszamy, zachęcamy i polecamy.