Tego dnia w Szkole Podstawowej nr 1 Kamieńcu Ząbkowickim było bardzo miło i kolorowo. Każdy uczeń, który nie założył mundurka, a miał kolorowy strój był chroniony przed odpytywaniem i złą oceną.

14 lutego uczniowie z klas I – III obchodzili walentynki. Udekorowano klasy  i świetlicę szkolną. Przygotowana została specjalna skrzynka na walentynkową pocztę, do której uczniowie mogli wrzucać własnoręcznie przygotowane serduszka  i kartki dla swoich koleżanek i kolegów, wyrażając w ten sposób swoją przyjaźń i sympatię. Następnie walentynkowi doręczyciele posegregowali pocztę i rozdali adresatom. Ogłoszony również został konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową”, który został rozstrzygnięty po burzliwych obradach komisji konkursowej.

Bardzo miłym akcentem tegorocznych walentynek było przekazanie konkursowych serduszek i kartek dla chorej Zuzi, uczennicy ze Szkoły Podstawowej  w Lubnowie. Zuzi życzymy dużo zdrowia, a wszystkim bardzo dziękujemy za aktywny udział w walentynkowym przesłaniu i życzymy wielu przyjaciół.